Centrum Zabaw dla Dzieci “MAX PRZYGODA” powstało głównie z myślą dla dzieci ale nie tylko.

Naszym Celem było stworzenie miejsca, gdzie cała Rodzina może znaleźć coś ciekawego dla siebie i WSPÓLNIE spędzić czas niezależnie od wieku. Wspólnie spędzony czas - tak cenny dla każdej Rodziny.

MAX PRZYGODA to nie tylko miejsce dla dzieci w przedziale wiekowym pozwalającym na korzystanie z konstrukcji zabawowej, która jest niewątpliwie największą atrakcją. Nie zapomnieliśmy o starszym rodzeństwie proponując salon gier. Rozgrywki czy turnieje m.in. w bilard, koszykówkę, cymbergaj czy wyścigi samochodowe będą również nie lada atrakcją i świetnym sposobem na miłe spędzenie czasu.

Pamiętamy także o Rodzicach, którzy chcą spokojnie odpocząć po całym dniu czy tygodniu pracy i zrelaksować się przy ulubionej lekturze oraz przy filiżance smacznej kawy.

MAX PRZYGODA to idealne miejsce do aktywnego spędzenia radosnych i niezapomnianych chwil, gdzie nasze pociechy zdrowo spożytkują pokłady nieskończonej energii i na pewno nie będą miały czasu na nudę. Przygoda to miejsce, gdzie nasi Milusińscy mają możliwość integrować się z rówieśnikami oraz nawiązywać nowe przyjaźnie.

„ZAMEK PIRATA” i „BIG SPIDER” to zewnętrzne place zabaw. Obie konstrukcje posiadają niezbędne certyfikaty i są bezpieczne dla dzieci, dostarczając atrakcyjną zabawę na świeżym powietrzu
ZAPRASZAMY DO MIŁEJ ZABAWY!
pasek_stopka
MAXPRZYGODA
sala zabaw dla dzieci
ul. Bielska 6
43-356 Bujaków
KONTAKT:
tel: +48 (33) 43 22 432
kom: 512 877 838
e-mail: biuro.maxprzygoda@gmail.com
Max Przygoda Bujaków, sala zabaw Bujaków, figlopark Bielsko-Biała, plac zabaw Bielsko, plac zabaw Bujaków, sala zabaw Bielsko-Biała, sala zabaw Andrychów, sala zabaw Międzybrodzie, figlopark Miedzybrodzie, figlopark Andrychów, rekreacja dla dzieci Bielsko-Biała, atrakcje dla dzieci Bielsko-Biała, organizcja urodzin Bielsko-Biała, sprzedaż parków, sprzedaż placów zabaw